Rodzinny rejs po Bałtyku

Rodzinny rejs po Bałtyku

Jako Centrum Sportów Wodnych i Relaksu "Błękitna Fala" w Dźwirzynie oferujemy wiele atrakcji dla całych rodzin. Jedną z naszych ulubionych jest organizacja rodzinnych rejsów po Bałtyku, które gwarantują niezapomniane wrażenia i emocje dla dorosłych i dzieci.

Nasze rodzinne rejsy odbywają się na luksusowych jachtach, które są bezpieczne i wygodne dla pasażerów w każdym wieku. Podczas rejsu nasi doświadczeni kapitanowie wprowadzą Was w tajniki żeglarstwa i opowiedzą ciekawostki o historii morza Bałtyckiego oraz okolicznych miast.

Podczas rejsu zobaczycie wspaniałe widoki na morze i piękne plaże, które robią niesamowite wrażenie zarówno na dzieciach, jak i dorosłych. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak:

  • poszukiwanie skarbów
  • zabawy w wodzie
  • konkursy z nagrodami

Dzięki temu, nawet najmłodsi członkowie rodziny będą mogli w pełni cieszyć się rejsową przygodą.

Podczas rejsu zapewniamy również pyszne jedzenie i napoje, a także kompleksową opiekę naszego personelu. Nasz zespół jest przygotowany na wszelkie okoliczności i zadba o komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich pasażerów.

Rejsy organizowane są w różnych porach dnia i trwają od kilku godzin do całego dnia. Istnieje również możliwość zorganizowania rejsu prywatnego dla grupy znajomych lub rodziny.

Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty rodzinnych rejsów po Bałtyku. To wspaniała okazja, by spędzić czas z najbliższymi w niezapomniany sposób i przeżyć niepowtarzalną przygodę na morzu.

Rodzaj rejsu Cena za osobę
Rejs poranny (3h) 100 zł
Rejs popołudniowy (3h) 100 zł
Rejs całodzienny (6h) 200 zł
Rejs nocny (8h) 300 zł
Rejs prywatny (do 10 osób) 1000 zł