Turniej piłki siatkowej na plaży - "Błękitna Fala"

Turniej piłki siatkowej na plaży

Już niebawem w Centrum Sportów Wodnych i Relaksu "Błękitna Fala" w Dźwirzynie odbędzie się niezapomniany turniej piłki siatkowej na plaży. To doskonała okazja, by połączyć sport, relaks i zabawę na świeżym powietrzu.

Turniej odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia i rozpocznie się o godzinie 10:00 rano. Zawodnicy będą rywalizować w piłce siatkowej na pięknej, piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim. Oczywiście, zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria do gry, takie jak siatki, piłki oraz flagi do oznaczania linii boiska.

Aby wziąć udział w turnieju, należy złożyć drużynę składającą się od 4 do 6 osób. Zawodnicy powinni zgłosić swoją chęć udziału w turnieju poprzez formularz rejestracyjny dostępny na naszej stronie internetowej. W formularzu należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników oraz dane kontaktowe.

Koszt udziału w turnieju wynosi 50 złotych od osoby. W cenie biletu zawarte są napoje oraz przekąski dla uczestników. Ponadto, każdy z uczestników otrzyma upominek, który będzie miłym pamiątką z turnieju.

W ramach turnieju przewidziane są również nagrody dla najlepszych drużyn oraz zawodników. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Dla osób, które chcą tylko obejrzeć turniej i kibicować swoim ulubionym drużynom, przygotowaliśmy wygodne miejsca do siedzenia oraz przekąski i napoje. Oczywiście, kibice będą mieli również dostęp do plaży, gdzie będą mogli odpocząć i cieszyć się pięknymi widokami na morze.

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej na niezapomniany turniej na plaży. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, cieszyć się wakacyjnymi emocjami i poznać nowych ludzi.

Zapisy na turniej piłki siatkowej na plaży